Legislatíva OZ Semafor 2% dane Vzdelávanie dospelých Externé štúdium Jazyková škola Cisco NetAcad Shell Eco-marathon
Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Ing. Peter Papík PAP Rozvrh
Riaditeľ
peterpapik.spsdtt@gmail.com
Foto Ing. Ivan Magdolen MAG Rozvrh
Zástupca
magdolen.spsdtt@gmail.com
 
 
Ing. Dana Selecká SEL Rozvrh
Zástupkyňa
dana.selecka@gmail.com
 
 
Ing. Ivana Augustínová AUG Rozvrh
Triedna učiteľka: III.EB
ivana.augustin01@gmail.com
 
 
Mgr. Anita Bačová BAČ Rozvrh
Triedna učiteľka: III.EA
anita.bacova021@gmail.com
 
 
Mgr. Gabriela Bobkovičová BOB Rozvrh
Učiteľka
gabriela.bobkovicova@gmail.com
Foto Ing. Vladimír Brath BRA Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.EA
vbrath.spsdtt@gmail.com
 
 
PhDr. Anna Bučková BUC Rozvrh
Učiteľka
buckova.anna@gmail.com
 
 
Ing. Jaroslav Čakovský CAK Rozvrh
Učiteľ
jaroslav.cakovsky@gmail.com
 
 
Mgr. Silvia Čambálová ČAM Rozvrh
Učiteľka
silviabrita@gmail.com
 
 
Ing. Eva Časárová ČAS Rozvrh
Triedna učiteľka: I.CE
evacasarova.spsdtt@gmail.com
 
 
Mgr. Ján Černo ČER Rozvrh
Učiteľ
cernojan7@gmail.com
 
 
Ing. Lucia Duranová DUR Rozvrh
Triedna učiteľka: I.DT
duranlb@hotmail.com
Foto Ing. Milan Eliáš ELI Rozvrh
Triedny učiteľ: II.CE
eliasmilan.spsdtt@gmail.com
 
 
Ing. Jana Gádošiová GAD Rozvrh
Učiteľka
janagadi57@gmail.com
 
 
Ing. Ľubica Gergelyová GER Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.DB
lubica.gergelyova@gmail.com
 
 
Ing. Mária Hotová HOT Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.T
mia56@centrum.sk
 
 
Mgr. Jana Chynoranská CHY Rozvrh
Učiteľka
vlachovicova.jana@gmail.com
 
 
Ing. Roman Ilavský ILA Rozvrh
Učiteľ
rilavsky.spsdtt@gmail.com
 
 
Ing. Daniela Janíčková JAN Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.DA
janickovadanka@gmail.com
 
 
Ing. Kristína Juríková JUR Rozvrh
Triedna učiteľka: II.EB
kristinkajurikova@gmail.com
 
 
Ing. Andrea Kabátová KAB Rozvrh
Triedna učiteľka: II.DT
kab.andrea@gmail.com
 
 
RNDr. Daniela Kosáková KOS Rozvrh
Učiteľka
daniela.kosakova@icloud.com
 
 
Mgr. Daniela Kravcová KRA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
daniela.kravcova@gmail.com
 
 
Ing. Miroslav Madunický MAD Rozvrh
Učiteľ
ing.miroslav.madunicky@gmail.com
 
 
Ing. Dáša Moncmanová MOC Rozvrh
Triedna učiteľka: I.D
damokral@gmail.com
 
 
PaedDr. Marta Monsbergerová MON Rozvrh
Triedna učiteľka: II.EA
monsbergerova@gmail.com
 
 
PaedDr. Slávka Nebylová NEB Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
slavkasls@chello.sk
 
 
Mgr. Kvetoslava Pappová PAV Rozvrh
Učiteľka
kveta.pappova@gmail.com
 
 
Mgr. Katarína Pechová PEC Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.EB
malena.suhajko@gmail.com
 
 
Ing. Zdenka Pösingerová POS Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
zdenka.posingerova@gmail.com
 
 
Ing. Michal Sališ SAL Rozvrh
Triedny učiteľ: I.EA
kar.selim@pobox.sk
 
 
Mgr. Zuzana Sekerešová SEK Rozvrh
Triedna učiteľka: I.EB
zuzkasekeresova@gmail.com
 
 
Ing. Hana Šályová SAY Rozvrh
Učiteľka
hsalyova@gmail.com
 
 
Mgr. Jana Škreková ŠKR Rozvrh
Učiteľka
jana.skrekova@gmail.com
 
 
Mgr. Marián Špaček ŠPA Rozvrh
Triedny učiteľ: III.CT
marianspacek@pobox.sk
 
 
Mgr. Petra Špiláková SPI Rozvrh
Učiteľka
petra.spilakova@gmail.com
Foto Ing. Anton Talač TAL Rozvrh
Učiteľ
anton_talac@yahoo.com
 
 
Mgr. Lenka Truchliková TRU Rozvrh
Učiteľka
lenockatruchlikova@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Weclawik WEC Rozvrh
Učiteľka
amarespsdtt@gmail.com
 
 
Mgr. Michaela Zajacová ZAJ Rozvrh
Učiteľka
michaelazajacova2@gmail.com

© aScAgenda 2018.0.1085 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 22.02.2018