• Podvojné účtovníctvo

• Kurz

•

Prihlás sa do novootvoreného kurzu a naši školitelia sa budú snažiť odovzdať Vám maximum znalostí, aby ste sa stali samostatnými účtovníkmi v praxi - odborníkmi na podvojné účtovníctvo. Keďže účtovníctvo podlieha zákonom, našim cieľom je zoznámiť Vás so súvisiacou legislatívou. Získate účtovné vedomosti založené na Opatrení Ministerstva financií SR, ktorým sa ustanovujú podrobnosti o postupoch účtovania pre podnikateľov v sústave podvojného účtovníctva. Školenie Vás pripraví nielen na samotné účtovanie, ale dozviete sa čo sú to účtovné doklady, aké náležitosti musia spĺňať, ako a kde sa evidujú, aké základné tlačivá potrebujete k svojej práci a mnoho ďalších informácií.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený nezamestnaným,  absolventom stredných a vysokých škôl neekonomického zamerania, záujemcom o získanie, resp. rozšírenie odborných znalostí pre spracovanie a vedenie účtovnej a ekonomickej agendy v praxi.

Počas kurzu sa zoznámite aj s účtovným programom a Vaše znalosti si upevníte výučbou na počítači.

Profil absolventa školenia:

Absolvent získa vedomosti :  základy vedenia podvojného účtovníctva, základy ovládania softvéru pre vedenie podvojného účtovníctva.

Celkový rozsah vzdelávania :  70 hodín  (dni podľa dohody)

Cena kurzu:  150 € /osoba bez DPH - 180 € / osoba s DPH   (zahŕňa prezenčnú výuku, materiály na štúdium )

Sme platcami DPH.

Obsah kurzu: