Legislatíva OZ Semafor 2% dane Vzdelávanie dospelých Externé štúdium Jazyková škola Cisco NetAcad Shell Eco-marathon

Nahradny_rozvrh_28.5.-1.6..pdf​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Prijímacie konanie

• Video o škole

Prezentačné video o škole, ktoré zvíťazilo v celoštátnom kole súťaže Maják pre dopravu. Autori: Jakub Sorád a kol.(IV.EA)

• Nové anglické okienko

Na stránke pribudlo  nové májové anglické jazykové okienko :Binge-watching môžete si ho prečítať tu : https://spsdtt.edupage.org/text36/

• Víťazstvo v celoštátnej súťaži Maják pre dopravu !

V Nitre v rámci akcie Mladý tvorca získal prvé miesto v celoštátnej súťaži organizovanej Ministerstvom dopravy a výstavby SR  Maják pre dopravu Jakub Sorád(IV.EA). Zároveň sme obdržali cenu za najlepšiu prezentáciu odborného vzdelávania od Trnavského samosprávneho kraja. Foto : http://spsdtt.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=204

• Vynikajúci úspech v SOČ

Výborný výsledok dosiahla v celoštátnom kole Stredoškolskej odbornej činnosti Janka Bokorová /IV.T/,ktorá v silnej konkurencii získala krásne 3.miesto. Blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy bronzovej medailistke i všetkým našim reprezentantom na celoslovenskej prehliadke najlepších prác na Žilinskej univerzite !

• Máme víťaza olympiády !

Matej Lánik vyhral Župnú olympiádu v behu na 100m a okresné majstrovstvá v atletike na 100 i 200 m. Gratulujeme !

• Erasmus 2018

Do galérie Erasmus 2018 I.turnus sú postupne pridávané NOVÉ fotografie.A vpravo v časopise dopraváčik si prečítajte ako sa naši študenti mali na stáži.

• II.D a II.DT vo Voklswagene

Do galérie II.D a II.DT vo Voklswagene boli pridané fotografie.

• Úspech v Hollého pamätníku

Sandra Vidová I.DT a Radoslav Šrenkel III.D získlali pekné 3.miesta v regionálnom kole Hollého pamätníka. Srdečne blahoželáme!

• II.EB a II.CE v Národnej rade SR

Do galérie II.EB a II.CE v Národnej rade SR boli pridané fotografie.

• Elektromobil sme predstavili štátnej tajomníčke MŠVVaŠ SR

Štátna tajomníčka Ministerstva školstva,vedy,výskumu a športu SR Oľga Nachtmannová sa zoznamuje v prítomnosti riaditeľa SOŠ Senica Mgr. Pavla Paradeisera (organizátor súťaže Enersol) s našim elektromobilom, ktorý jej predstavuje Ing. Milan Eliáš a Nikodém Koporec(III.CT). V Senici viedol našu delegáciu riaditeľ školy. Nesúťažne sme sa prezentovali.

• Rebríček škôl INEKO

Mimovládna organizácia INEKO zverejňuje pravidelne rebríček škôl http://skoly.sme.sk/. Aj keď kritériá nezohľadňujú komplexné hodnotenie, porovnanie vždy vzbudzuje pozornosť. Umiestnenie našej školy na 3.mieste v Trnave a 6.mieste v kraji medzi odbornými školami (zo 46) a 37.-44. miesto zo 483 odborných škôl na Slovensku považujeme za veľmi dobré.

• Úspech v celoštátnych súťažiach

V uplynulých dňoch nás reprezentovali študenti v celoštátnych súťažiach Zenit a NAG CISCO. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu v náročných súťažiach so silnou konkurenciou. Najlepšie sa umiestnili Richard Bubán (II.EA) 6.miesto v súťaži Zenit v elektronike, tím SPŠD Trnava (Jakub Sorád,Martin Šurjan,Martin Ščasný-IV.EA) obsadil 8.miesto a Jakub Sorád individuálne 9.miesto v súťaži NAG CISCO. Ďakujeme !

• Veľkonočné trhy na TTSK

Na Veľkonočných trhoch na Trnavskom samosprávnom kraji sa prezentovala aj cvičná firma z III.CT pod vedením Ing. Duranovej a naše študentky získali foto i s pánom županom.Do galérie Veľkonočné trhy na TTSK boli pridané i ďalšie fotografie.

• SPŠ dopravná - partnerská škola Elektrotechnickej fakulty Žilinskej univerzity

Elektrotechnická fakulta Žilinskej univerzity udelila SPŠ dopravnej v Trnave oficiálny čestný titul : "Partnerská stredná škola Elektrotechnickej fakulty Žilinskej univerzity"  za dlhoročnú nadštandardnú spoluprácu. Je to ocenenie kvalitnej práce odborných učiteľov elektrotechnických odborných predmetov a uznanie kvality absolventov elektrotechnických odborov dopravnej priemyslovky.

Čestný titul odovzdal riaditeľovi školy Ing. Petrovi Papíkovi v Žiline dňa 14.2.2018 dekan Elektrotechnickej fakulty Žilinskej univerzity prof. Ing. Pavol Špánik,PhD.

• Memorandum o spolupráci SPŠD a EF UNIZA

Riaditeľ SPŠD Trnava Ing. Papík podpísal Memorandum o spolupráci s dekanom Elektrotechnickej fakulty Žilinskej univerzity prof. Špánikom. Rokmi overená úspešná spolupráca dostala i písomnú podobu a umožňuje ešte intenzívnejšiu spoluprácu týchto škôl. Do galérie Memorandum o spolupráci SPŠD a EF UNIZA boli pridané fotografie. Text Memoranda : Zilinska_univerzita_-_Memorandum.pdf​​​​​​​

• Víťazstvo v krajskom Zenite

Matej Bunček (IV.EB) zvíťazil v krajskom kole súťaže Zenit vo webdizajne.A Richard Bubán (II.EA) v kategórii elektronika. Srdečne blahoželáme!